+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

Subaru Oto Anahtarı Kopyalama
slider
Subaru Oto Anahtarı Kopyalama

Subaru Oto Anahtarı  Kopyalama


Subarularda Oto anahtarları 2 çeşittir Sustalı ve düz olarak bildiğimiz anahtar tipleri vardır. Müşterilerimiz daha çok ikinci el araç alıp sattıkları için mutlaka yedek anahtarlara ihtiyaç duymaktadırlar.
Subaru otomobilin Kapıları kilitlendi anahtarım kayboldu ne yapabilirim ?
Eğer otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz kapılar kilitliyse kesinlike kendi yöntemlerinizle veya kulaktan duyma metotlarla açmaya çalışmayınız aracınıza büyük zararlar verebilirsiniz. Çünkü Subaru oto anahtarları yalnızca Immobilizer makineleri ile kopyalanmaktadır.
Subaru Otomobilimin Kapıları kilitlendi 
Subaru otomobilimin kapıları kilitlendi açılmıyor diyorsanız mutlaka bize başvurmanız gerekmektedir. Oto Çilingir aparatı olarak kullandığımız oto kilitli kapı açma aletimiz maymuncuk ile kapılarınızı arabanıza zarar vermeden açıyoruz.
Peki Subaru Otomobilin kapıları kilitlendi Nasıl açabilirim ?
Eğer elinizde Oto Çilingir aparatları var ise sırası ile Kısa kodu HY 10 ''Hava yastığı dediğimiz'' yastığı sol şöfor kapısının arasına iliştirerek şişirmeye başlayınız. Hava yastığı şiştikten sonra OM 22 dediğimiz Geniş Duble L şeklindeki demir çubuğu kapıdan içeriye sokup kontakta kalan subaru marka oto anahtarınızı çekip çıkartalabilirsiniz.
Eğer anahtarınız kontağınızda değil ise kapılar kilitli ama anahtarınız kayıp ise yine çilingir aparatı dediğimiz takozlar var ince ve kalın hava yastığını şişirdikten sonra oraya takozları sıkıştırın ve anahtar kilit açma mekanizmalarınızı Oto kement maymuncuk aparatı ile yukarıya doğru çekip arabınızın kapılarını açabilirsiniz.
Subaru Oto Kumanda Değiştirme 
Oto kumandalar yıpranabilir deformede olabilir kullanım sıklığından firmamızın kullandığı Orjinal Subaru Oto Kumanda kablarını makul ve uygun fiyat garantisi ile değiştirmekteyiz. Firmamızda 3 çeşit Subaru oto kumanda kabı bulunmaktadır. 3 kabda kapıları açma, kapıları kapatma, ve bagaj açma tuşu olarak işlem sağlamaktadır. Kablarda
3 hizmetinde başarılı çalışmasını sağlıyoruz.
Subaru Oto Kumanda pili değiştirme
10 voltaja denk gelen Philips Sony gibi dünya markası olan kumanda pillerini kullanan firmamız Subaru oto kumanda pili değiştirme hizmetinide siz değerli müşterilerimize uygun fiyat politikası ile sağlamaktadır.
Subaru Oto Anahtarı Nasıl Kopyalanır ?
Zed - Full dediğimiz Immobilizer oto yedek anahtar kopyalama cihazımızı aracınıza bağladıktan sonra. Aracımız çalışır vaziyette olması lazım Seçenekler kısmından Yeni Kayıt butonuna tıklayarak devam butonuna tıklıyoruz ve kontağımızı kapatıyoruz. Hali hazırda kullandığımız Subaru Oto anahtarımızın tüm bilgilerini Cihazımıza kayıt işlemi başlatmış bulunuyoruz.
daha sonra Turn ignition On ve Off seçenekleri geliyor On sekmesini tıklayarak anahtarda ki tüm bilgilerin sapa sağlam şekilde kopyalanmasına izin veriyoruz daha sonra lütfen bekleyiniz seçeneği çıkacaktır kısa bir süre bekledikten sonra ''Anahtar Kopyalama işlemi'' Başarılı diye bir yazıyı göreceksiniz. Daha sonra ''yanda görülen özel işlemler listesinden yapmak istediğiniz 
işlemi seçin ve ''Devam'' butonuna tıklayın yazısı gelecektir. Buradan Ürünü komple kaydet seçeneğine tıklayarak anahtar bilgilerimizi başarılı bir şekilde sisteme kaydettikten sonra yine diğer cihazımız olan Solout dediğimiz Yedek oto anahtar kopyalama cihazına yedek anahtarımızı sokarak tüm bilgileri sıfırdan yaptığımız Subaru oto anahtarına kopyalıyoruz. İşlem bu kadar

Subaru marka Aracımın Anahtarı kontakta kaldı nasıl çıkartabilirim ?
Eğer anahtarınız kontakta takılı kaldı çıkmıyor ise aracınız otomotik vites ise aracınızı park vitesinde çalıştırmayı deneyiz. Yine çıkartamıyorsanız direksiyonunuz kilitlenmiş olabilir, direksiyonunuzu sağa sola hızlıca ve sertçe çevirip çıkartabilirsiniz.
Anahtarım Kontakta kaldı kapılar kilitlendi nasıl açılır ?
Müşterilerimizin en çok başına gelen işlemlerden biriside bu bunun için camlarınızdan anahtarı çıkartma yolu vardır fakat tüm camlarda kapalı ise yine bir çare var :) Profesyonel ustalarımız bünyemizde bulundurduğumuz aparatlarımız sayesinde önce hava yastığını şişirip
Plastik levyeyi kapınızın arasına sokuşturup Esne oto çubuğu dediğimiz oto anahtarı kontakta kaldı çıkartmak için kullandığımız aparatımızla anahtarınızı arabanıza zarar vermeden çıkartıyoruz!

Artık Subaru oto yedek anahtarını kopyaladık. Bu işlemlerin hepsini Çok uygun fiyat politikası ile yapmaktayız.
Subaru Oto Anahtar yedekleme ve Kopyalama modelleri : 
Subaru BRZ oto anahtar Kopyalama
Subaru Impreza Oto anahtar kopyalama
Subaru Justy Oto anahtar kopyalama
Subaru Legacy Oto anahtar yedekleme kopyalama
Subaru Levorg oto anahtar yedekleme kopyalama
Subaru vivio Oto anahtar yedekleme
Bu tüm modellerin  : 2000 & 2001 & 2002 & 2003 & 2004 & 2005 & 2006 & 2007 & 2008 & 2009 & 2010 & 2011 & 20012 & 2013 & 2014 & 2015 & 2016 & 2017 & 2018 modeline kadar yedekleyebiliyoruz.

Subaru Oto anahtar kopyalama yedekleme fiyatlarımız :

Uygun fiyat politikası ile müşterilerimize daha güzel hizmet verebilmek için fiyat listemiz şu şekildedir.

Subaru BRZ oto anahtar Kopyalama Fiyatı 20 TL
Subaru Impreza oto anahtar Kopyalama Fiyatı 20 TL
Subaru Justy oto anahtar Kopyalama Fiyatı 20 TL
Subaru Legacy oto anahtar Kopyalama Fiyatı 20 TL
Subaru Levorg oto anahtar Kopyalama Fiyatı 20 TL
Subaru Vivio oto anahtar Kopyalama Fiyatı 20 TL

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ