+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

Çelik Kapı Güçlendirme Hizmetiniz var mı ?

Yaşadığımız bölge sebebi ile çelik kapılarımız çok büyük önem taşımaktadır. Bunun için de önemli adımlar atmak istemekte tüm müşterilerimiz Artık çelik kapılar evlerimizin olmazsa olmazlarından Çelik kapılar 300 ila 3000bin tl arasında değişmektedir. Fakat çelik kapılarda kendi başlarına kırılmaya kanırtılmaya engel değildir. Mutlaka göbek ve Kilit kısımlarından güçlendirilmesi gerekmektedir. Firmamızın geliştirdiği Hırsızlığa Karşı Set malzemelerimizle kapınızı hırsızlığa karşı %100 koruyoruz. Toplamda üç farklı parçadan oluşan geliştiridimiz sistem , 2 adet emniyet rozeti, 2 parça emniyet çubuğu ve 2 adet emniyet kancasından oluşuyor. Kapının kilidinin değiştirilmesi yerine mevcut kilidin üst düzeyde güvenlikli hale getirilmesini amaçlayan Ürün, çilingir marifetini bile ortadan kaldıracak nitelikler taşıyor. Ürün`nün takılı olduğu bir kapıyı açmak için yüksek devirli spiral taş ya da elmas freze kullanmak gerekiyor. Bunun yanı sıra böyle bir kapının bu şartlarda açılması için 2 ve ya 3 saat arasında bir zaman dilimi gerekiyor. Bu kadar uzun bir süre hiçbir hırsızın kapıyı zorlayamayacak olması ise Ürün`ün ne derece güvenli olduğunu kanıtlıyor.

Evimin Anahtarını Unuttum ne yapmalıyım

İşte bu sorunun cevabı çok kolay Eğer Evinizin dış kapı anahtarını unuttuysanız mutlaka bizlere ulaşmanız gerekmektedir. İşinin Ehli ustalarımızla kapılarınızı 10 dakikada zarar vermeden açıp sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca İstanbulun ve Şişlinin tüm ilçe ve mahallelerinde servis sürelerimiz 15 dakikadır tek yapmanız gereken şey İletişim sayfamızdan bize ulaşmak olacaktır!

Kapalı Kapı Çilingir olmadan nasıl açılır ?

Sakın bunu denemeyin. Müşterilerimizin başlarından geçen talihsiz anılarını dinlediğimizde bu kanıya varıyoruz. Çelik Kapılarda kilitli olmayan kapılar kanırtılarak veya esnetilerek açılmaya çalışıyor buda Çelik kapılarınıza çok büyük zarar verir. Mutlaka bir Çilingir firmasından destek almanız gerekmektedir.

Firmanız Güvenilir mi ?

Dışarıda kalanların en büyük sorunların biriside bu acaba firma güvenilir mi ? Tabikide haklı olarak kuşkuları olması çok doğal Tüm Çilingir ve Anahtarcılık Sertifikaları bulunan Ustalarımız işinin ehli ve ustadırlar.

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ