+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Acil Çilingir Servisi

Acil Çilingir Servisi

Acil Çilingir Servisi sunmak aslında çok zor fakat tüm çilingirlerin sloganıdır. Biz burada çok iddalı olduğumuzu ispat ettik. Yaklaşık 20 yıl önce bu sektörde boy gösteren firmamız Çilingircilik ve anahtarcılık sorunlarında ustalarımız çok deneyimli bu deneyimlerimizide gün geçtikçe diğer müşterilerimize olumlu bir şekilde yansıtabiliyoruz. Haftanın her günü her saat motorize ekiplerimiz tarafından müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Şişliyi avucumuzun içi gibi bilen çalışanlarımız sizlere maximum 15 dakika içerisinde ulaşmaktadırlar. Türkiyenin ve Istanbulun en büyük ve kurumsal firmasıyız. Sadece Çilingir hizmetiyle kalmayan firmamızda Bugün evlerimizde Oda Kapılarımız, WC Banyo kapıları, Çelik Kasalar, Balkon Kapıları, Oto Anahtar Kopyalama, Oto Anahtar Yedekleme, Oto Kumanda Pili gibi teknolojik ve teknik bilgi isteyen tüm işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde halledebiliyoruz.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikim sayesinde Bugün en çok kapılarımızda takılı olan kilit markaları Kale Kilit, İto Kilit, Yale Kilit, Daf Kilit gibi büyük kilit firmalarınında kilit sorunlarına ve teknik sorunları ile ilgileniyoruz. Tüm Şişli ve civarında En çok kullanılan kilit modellerinin yetkili servisi olmamız hasebiyle tüm sorunlarınızı kökten halledebiliyoruz. 

Çelik Kasa Hizmetimizde Elbette var!

Çelik kasaları açmak göründüğü kadar kolay değildir. Bir çok cihaz ve teknik bilgi ile birleşince uzun uğraşlar sonucunda elde edilebilir. Fakat bunda risk oranı %90 Eğer profesyonel bir çilingir yardımı almıyorsanız Kasanızı açmanız neredeyse mümkün değildir. Tabi Kasaların iki türlüsü mevcut Dijital Kasalar ve Kilitli Modeller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Edinmiş olduğumuz yurt dışı Menşeili Aparatlarımızla Çelik Kasalarınıza Zarar Vermeden Kasalarınızı açıyor Yedek Anahtarlarınıda 10 Dakika gibi bir sürede Kopyalayabiliyoruz. Bu Modellerin içinde Kale Çelik Kasa Yale Çelik Kasa Safe Çelik Kasa Açma gibi modellerde dahildir.

Oto Kumanda Kabı

Aşınan yırtılan eskiyen her türlü Kumanda kabınızı ister sustalı olsun ister düz olsun en iyi şekilde zarar vermeden metal'dan ayırarak tüm Kumanda kablarınızı sıfırlayarak sizlere teslim ediyoruz. Hemde çok uygun bir fiyat garantisi ile. Arabanızın markası ne olursa olsun Modeli ne olursa olsun Oto Kumanda Kabınızı Şişlide ve Tüm istanbulun İlçelerinde yeniymiş gibi değişip sizlere teslim ediyoruz!

Oto Anahtarı Yedekleme Kopyalama

Bu işin Çilingir sektörünün en fazla rağbet gören koludur. Oto anahtarı Kopyalama Firmamız tüm Marka ve modellerin farketmeksizin Anahtarlarını Kullandığımız yine Yurtdışı menşeili Anahtar Kopyalama cihazlarımızla anahtarlarınızı 10 dakika gibi bir sürede Kopyalayıp sizlere teslim ediyoruz. Yüksek modelli Araçların hepsine yanıt verecek Teknolojik aletlerimiz ve ustalarımız sorunlarınıza %100 Çözüm sunmaktadır!

 

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ