+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz İstanbulda Nöbetçi Çilingir Hizmeti

İstanbulda Nöbetçi Çilingir Hizmeti

Istanbulun Avrupa Yakası ve Anadolu yakası olmak üzere her iki yakada'da Çilingir Firmalarımız bulunmaktadır. Uygun Çilingir fiyatları ile Müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Çilingirlik hizmeti hakkında aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sunmaktayız. Apartman Giriş kapıları Kilitleri, Banyo Kapıları Çilingir hizmetleri Göstergeç Kilit hizmetleri istanbulda Parmak izli kilit hizmetleri Amerikan Tipi Kapı Kilit Hizmetleri Barel değiştirme Ahşap Kapı kilitleri ve tüm ürünlerde hizmet sağlıyoruz. Bunların hepsini Istanbulda Çok kısa Servis süresi içerisinde ve uygun fiyat politikası ile yapmaktayız!

  1. Barel Değiştirme

 

Hırsızların en çok suistimal ettiği kısım olan barelleri kırarak evlerimize veya işyerlerimize girerek tüm güvenlik sorunlarımızı alt üst ediyorlar. Hırsıza karşı kullanmış olduğumu sistemi BKNZ : Bu sayfada anlatmıştık. Bu sistemi kapılarımızda Uygulayarak Barellerimizin kırılmasına izin vermiyoruz.Veya dilerseniz Kırılmayan Barel diye adlandırdığımız barelide kapınıza montaj edebiliyoruz..

          Göstergeç

İnsanların yoğun olduğu bölgelerde Anahtarsız ve seri giriş çıkışlarda bu ürün muazzam bir üründür. Elektronik aksamın ve mekanik bilgilerin bir araya gelmesiyle meydana çıkan Göstergeç Ürünü Kapılarınıza ücretsiz bir şekilde montaj ediliyor firmamız tarafından. Göstergeçlerin Kale Kilit Göstergeç, Hok Kilit göstergeç gibi markalarında ürünlerini elimizde bulundurmaktayız.Özellikle Binalarda Otellerde Kullanılmaktadır.Yani tek bir kartla tanımlı kartla tüm kapıları açabilir anahtar arama yada bulundurma fazlalığından kurtulabilirsiniz. Bu üründen faydalanmak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız bu ürünün hem satışını Tüm türkiyeye hemde montajını sağlamaktadır.

       Parmak İzli Kilit

Bu üründe Artık anahtar kullanmaya son veriyor. Son teknolojik harikası olan bu ürün tüm Silindirli kapılara uygun ve montaja açık. Ürünü kapınıza montaj ettikten sonra Parmak izinizi tanıtıp artık giriş çıkışlarınızı firmamız tarafından çok kolay hale getiriyoruz.1000'den fazla parmak izi tanıtma kapasitesi olan ürün tüm iç ve dış kapılarada uyumlu. İstanbulda hemen hemen firmamızın montaj yaptığı bu ürünü bir çok yerde mekanda görebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ