+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Şişli Yayla Mahallesi Çilingiri

Şişli Yayla Mahallesi Çilingiri

08 Ocak 2020

Şişli Yayla Mahallesinde Çilingir

Şişli Yayla Mahallesinde Çilingir

Hemen Hemen yayla mahallesinin tüm sokaklarını caddelerini bilen ustalarımız sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet sağlamaktadır. Sadece tek yapmanız gereken şey bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak adres bilgilerimizi veyahut telefon numaralarımızı alarak ustalarımıza kapınızda veya dış kapınızda veya apartmanlarınızda oluşan kilit kapı problemlerini ustalarımıza anlatmak olacaktır. 10 Dakika gibi kısa bir sürede ustalarımız sizlere ulaşarak tüm sorunlarınızı çok uygun fiyat politikası ile hizmet sağlamaktadır. Şişlide veya Istanbulda sadece kendisini çilingir diye tanıtan seyyar çilingir'lere güvenmeyip mutlaka ustalardan Ustalık kalfalık veya yaka kartı istemenizi tavsiye ederiz.

Şişli Yayla Mahallesinde Acil Çilingir

Daha çok mutfaklarda yemek yaparken kapıların kilitlenmesi veya aciliyetle evden çıkarken anahtarınızı unutma veya bozulan kapı kilitlerini değiştirme gibi tüm hizmetleri ustalarımız profesyonel şekilde sağlamaktadır. Çekili kalan çelik kapıların açılması ustalarımız tarafından 10 dakikadır. Sihirbaz dediğimiz Çekili yani kilitlenmemiş kapıların açılması dediğimiz gibi 10 dakika gibi kısa bir sürede açılmaktadır. Ustalarımızın kullanmış olduğu Çilingirlik ekipmanları sayesinde kapılarınıza kilitlerinize zarar vermeden açılmaktadır. Firmamız bünyesinde İto Kilit Kale Kilit Yale Kilit Hok kilit gibi tüm kilit marka ve modellerini bulundurmakta olup talepleriniz doğrultusunda  dilerseniz iç veya dış kapılarınızda kilitlerinizi değiştirme yenileme garantili ise mutlaka garanti kapsamında değiştirmeye özen göstermektedir. Eğer kilitleriniz garanti dışı kalmış ise bile iyi niyet garantisi göz önüne alınarak değiştirilmektedir. Motorize ekiplerimiz tarafından 10 dakika gibi kısa bir sürede ustalarımız sizlere ulaşmaktadırlar..

Şişli Yayla Mahallesinde Nöbetçi Çilingir

7 gün 24 saat boyunca dilerseniz evlerinizin dış kapısında çelik kapı diyerek bahsettiğimiz kapılarda dilerseniz oda kapılarınızda banyo mutfak banyo kapıları gibi tüm kapıların anahtarları yedeklenip kilitlerinin mekanizmalarının sık sık bozulmasından ötürü mekanizma tamiratı yapılıp veya oda kapılarınızın anahtarları yedeklenmektedir. Veya elinizde bulunan anahtarlarınızın kopyalanmasıda firmamız tarafından yapılmaktadır. Kullanmış olduğumuz Oda çelik kapı dış kapı anahtarı kopyalama makineleri sayesinde anahtarlarınızın marka veya modeli farketmeksizin kopyalanamaktadır. Ayrıca binalarda Bas-Geç dediğimiz anahtar olmadan kart sistemi ile geçiş giriş ve çıkışlar içinde firmamızda bulundurduğumuz ürünlerimizin montajını bakım onarımını veya ürün tanıtımınıda yapmaktayız.

Şişli Yayla Mahallesinde Çilingir Fiyatları

Fiyat tarifemiz Şişli ve tüm bölgeler için geçerlidir. Firmamız gece veya gündüz tarifesi denilen müşteri memnuniyetine aykırı tarifeden kesinlikle yararlanmamaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle sabittir.Firmamızın yapmış olduğu işlemler ve fiyat listesi geçerlidir 2020 yılının sonuna kadarda bu fiyat listesi geçerlidir.

  • Kapı Açma ( Kilitli Olmayan ) : 20 TL
  • Çelik Kapı Açma ( Kilitli Olmayan ) : 20 TL
  • Oda Kapısı Açma Ahşap veya PVC : 20 TL
  • Oda Kapısı Anahtarı Kopyalama : 2 TL
  • PVC Oda Banyo Kapısı Anahtarı Kopyalama : 2 TL
  • Kilitli Kapı Açma : 30 TL ( Malzeme fiyatı dahil değildir )
  • Kilitli Çelik Kapı Açma : 30 TL ( Malzeme fiyatı dahil değildir )
  • Fiyat listemiz yukarıda görüldüğü gibidir Malzeme fiyatı dediğimiz olay ise kapınız kilitlenmiş ise anahtarını bulamıyorsanız mutlaka kilidinizin değişmesi gerekmektedir. Bu kilit değişim fiyatı ise kesinlikle müşteri memnuniyetine göre belirlenmiştir. Dilerseniz 30 TL karşılığındada kilit satın alabilirsiniz dilerseniz 500 TL karşılığındada kilit satın alabilirsiniz.


Bu yazı 447 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ