+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Renault Megane 4 Anahtarı Kopyalama Yedekleme

Renault Megane 4 Anahtarı Kopyalama Yedekleme

29 Kasım 2019

Renault Megane 4 Anahtarı Kopyalama Yedekleme

Renault Megane 4 Yedek Anahtarı Kopyalama 

Yeni nesil araçların en çok satanlarının ilk sıralarında yer alan Megane 4'ler yedek anahtarı ve kaybolan anahtarı kopyalama işleminde ustalarımız alanlarında profesyonel ve müşteri odaklı hizmet sağlamaktadır. Firmamız Öncelikle Renault Converter Aparatını OBD2 soketi ile aracın beynine bağlıyoruz. Daha sonra cihazımızı açarak yalnız araç kapalı vaziyette olacak daha sonra aparatımızda programlama sekmesine tıklıyoruz daha sonra sekmeden Renault V30.58 Anahtar Programlama Megane 2010, 2011, 2012,2013,2014,2015,2016,2017 Model meganların yedek anahtarı key yolunu takip edin daha sonra cihazımız anahtar programlama sekmesini otomatikmen getirecektir. Ona tıklıyoruz buradan kasa ve segmentini seçerek devam et sekmesine tıklıyoruz yalnız Renault Converter marka cihazımızın interneti olacak bundan emin olmamız lazım. Sırası ile 1. İşlem : Flash bilgilerini okuyup kaydet diyoruz. Daha sonra kontağı kapatmak için çalışan anahtarın ''kilitle tuşuna'' basıyoruz. daha sonra veri oluşuturuluyor ustalarımız diğer müşterilerimizin anahtar kodları birbirine karışmaması için bir önceki dosyamızdan farklı kaydediyoruz bilgilerinizi. 2. İşlem : Ön kodlu anahtar üretmek için P001 anahtar kodlarınızı bu aparata kaydediyoruz. Yeni Kopyaladığımız Megan 4 yedek anahtarını tanıtmak için P001 dediğimiz aparatımıza yerleştiriyoruz. daha sonra cihazımızın kopyaladığı bilgileri diğer cihazımıza yerleştirdiğimiz Renault Megane 4 Oto anahtarına veya Oto kumandasına aktarıyoruz. Daha sonra çalışan kontağımızı kapatarak kilitle tuşuna basıyoruz. Daha sonra yeni anahtarın yada kumandanın ''logolu'' kısmını star-stop düğmesine temas ettirip ve ilerliyoruz. Artık Renault Megane 4 Yedek anahtar yedek kumanda kopyalama tanıtma işlemimiz başarıyla gerçekleştirildi. Sizde bu işlemi yaptırmak istiyorsanuz lütfen bizlere aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Renault Megane Anahtarımı Kaybettim

Bu tüm müşterilerimizin başına gelebilir kesinlikle siz veya tanıdıklarınız gelişi güzel bir işlem yapmayınız aracınıza yada kumandanıza yukarıdaki metinde megane 2 anahtar veya kumanda yedek anahtar kopyalama çoğaltma işleminin nasıl yaptığını açıkladık. Bizlere 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz numaralardan ulaşabilirsiniz.Anahtar ve kumandanızı değiştirmek için kesinlikle ve kesinlikle ruhsat sahibi olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hizmet sağlamamaktayız.

Renault Megane Kapısı kilitlendi nasıl açabilirim ?

Eğer anahtarınızı aracınızın içinde unuttuysanız ve kapılarınızda kilitli ise kesinlikle bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Müşterilerimizin en çok yanıldığı nokta ise şu aracın camını kırmak yada kapısını delici kesici veya sivri uçlu metallerle aralamak isteyerek araca giriş yapmak istiyorlar tekrardan ifade etmek isteriz ki bu çok sakıncalı ve aracınıza %100 zarar verecek bir yöntemdir. Oto kapısı açma aparatlarımız ile Renault Megane 1 2 3 4 tüm modellerin kapılarını araca zarar vermeden açıp fahiş fiyatlardan çok ucuza yedek anahtar sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Renault Megane Anahtar Bagajda kaldı nasıl açabilirim / ne yapabilirim ?

Eğer anahtarınız bagajda kaldıysa yine yukarıda belirttiğimiz gibi kesinlikle siz müdahale etmemelisiniz. Şarjlı matkap Oto maymuncuk Disk tutucu aletler Kanca kilit sistemlerini deaktif eden çilingir aletlerimizle sizlere Istanbulun tüm ilçelerinde hizmet sağlamaktayız.
Tek yapmanız gereken şey aracınızı firmamızın önüne kadar getirerek kilitli kalan aracınızdaki tüm aksamların açılmasını beklemektir.


Renault Megane 4 Anahtar Fiyatı :

Yetkili Servislerde veya diğer servislerde çok şişirilmiş fiyatlar çıkartılmaktadır maalesef. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından müşterilerimize uygun fiyat politikası sunmaktadır. Renault Megane 4 yedek anahtar Kopyalama fiyatımız 100 TL'dir.
 Bu yazı 433 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ