+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Oda Kapısı Kilitlendi Anahtarımı bulamıyorum

Oda Kapısı Kilitlendi Anahtarımı bulamıyorum

21 Kasım 2019

Oda Kapısı Açma Yöntemleri

Oda Kapım Kilitlendi Nasıl Açabilirim ?

Müşterilerimizin bir çoğusu evlerinde özellike misafir odalarının kapılarını kilitleyip daha sonra anahtarı bulamayınca nasıl açılacağını soruyorlar. Bazı pratik yürüten müşterilerimiz Odanın kapısını kanırtarak veya camını kırarak açmaya çalışıyorlar bunlar kesinlikle size ve kapınıza zarar verecektir Unutmayınız Oda kapısı kilitleri birden fazla türde ve çeşittedir. Şimdi sırası ile sizlere bunları anlatacağız

Diğer Odaların Anahtarlarını deneyin

Oda kapılarına kilit monte edilirken hemen hemen hatta %100'üne tek tip oda kapısı kilidi takılır diğer anahtarların kapınızın kilidine uyma ihtimalı %90'dır. Eğer bu işlemde işe yaramadıysa.

Kilit Aynalarını Sökmeyi Deneyin

Anahtarların girip çıktığı haznenin üstendeki parlak olan metal eşyaya kilit aynasını diyoruz. Bu aynaları yıldız veya düz ağızlı bir tornavida ile söktükten sonra kulp kısmını çıkartıp bir pense yardımıyla kilidi kapıdan ayırabilirsiniz.

Oda Anahtarı Kilidin Arkasında Kaldı ne yapmalıyım ?

Bu sorun çözülmesi en kolay sorunların birisidir bir tornavida yardımıyla kilit deliğinden içeriye sokun tornavidayı ve siz diğer taraftan tornavida ile bastırıp anahtarı düşürmeyi deneyin. Ve daha sonra kapınızı açın.

Oda Kapı Kilidi Bozuldu Ne yapmalıyım ?

Bu işlem ister kapınız açık isterse kapınız kapalı olsun sizin bu sorunu çözemeyeceğinizi bildirmek isteriz. Kilitlerinizi devre dışı bıraksanız bile mutlaka bir adet kapınıza kilit takmanız gerecektir. Bu yüzden mutlaka bir Anahtarcı yada Çilingir firmasından yardım alabilirsiniz.

Amerikan Kapı Topuz Kilidi Nasıl Açılır ?

Otellerde iş yerlerinde evlerde en çok kullanılan kilit modellerinin başında gelir montajıda kurulumuda sökümüde en kolay ve rahat kilitlerdir. Bu kilidin nasıl açılacağı yönünde bilgiler şu yönde 

Eğer Kapı Kilitli değil sadece çekiliyse Çilingir araç ve gereçlerinden olan (L) tel dediğimiz tel ile kilidin dilini kapının yuvasından kurtararak açabiliyoruz.

Amerikan Kapı Topuz Kilitlendi Nasıl Açarım ?

Yine aynı şekilde Çilingir araç ve gereçlerimizden faydalanarak Ameriktan Kapı topuz kilidi göbeğini matkap ve tornavida yardımı ile sökerek açmanız mümkündür.

Firmamızda bu tip kilit modelleri ve ürünleri bulunmaktadır. Kale İç Kapı Gömme Kilidi & Hok Marka Silindirli Kapı Kilidi ve Diğer Tüm Ürünlerimize Göz Atabilirsiniz. Dilerseniz bizi aşağıdaki Numaradanda Arayabilirsiniz!

 

 Bu yazı 923 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ