+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Nispetiye de Çilingir

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye Çilingir

Nispetiye de Çilingir

Çilingir demek işinin ehli ustası demek anlamına gelmektedir. Maalesef Şişlide ve Istanbulda bir çok sözde çilingir olarak kendini tanıtan kişi yada kişiler mevcuttur. Aslında sadece kapı açma yada kilitli kapı açma oto çilingir gibi hizmetler çok basit gözüksede aslında çok önem ve ehemmiyet isteyen bir durumdur. Malumunuz Istanbul oldukça büyük bir Kent burada insanlara veya kimseye güvenebilme şansımız yoktur çünkü iyi niyetin suistimal edilmesi çok kolay bir Kenttir gerek nufusun yoğunluğundan gerekse insanların art niyetinden ötürü Her çilingir veya anahtarcı ustasına güven söz konusu değildir. Çünkü kendisini çilingir diye tanıtan kişi yada kişiler önce sizin evinize veya işyerinize bir usta gibi gelsede genel anlamda orayı keşif yaparak daha sonra sizin evinizde yada iş yerinizde olmadığınız bir gün mutlaka hırsızlığa başvuruyor .Müşterilerimizin bu konuda şikayetlerini çok dinledik ve sorunun çok ciddi olduğunu sizlerede aktarmak isteriz. Nisbetiye Mahallesinde Çilingir firmamız Kapı Açma Kilitli Kapı açma Ev anahtarı çoğaltma kasa açma gibi hizmetleri profesyonel ve evrak kaşe ve makbuz karşılığında yapmaktadır. Eğer nispetiyede Çilingir'e ihtiyacınız varsa mutlaka Nispetiye Çilingir numara sı olan 0530 964 25 41 numaralı hattan 24 saat boyunca destek alabilirsiniz.

Nispetiye de Anahtarcı olarak hizmetlerimiz :

Bugün bir çok evin en önemli konularından birisi olan Çelik kapılardır çelik kapılar her ne kadar sağlam veya hırsızlığa karşı kırılmaz açılmaz diye satılsada mutlaka bu kapılar birgün açılır. Fakat hırsızlığın püf noktası olan sessizce girip çok kısa dakikalar içerisinde evinizi soyması onlar için başarı maalesef bizler içinse üzücü bir durumdur. Bazı müşterilerimiz Çelik kapı için en güvenli barel hangisidir sorusunu bizlere sık sık soruyor bunun cevabınıda buradan tüm müşterilerimize bir kez daha anlatalım Çelik kapılar için en güvenli barel Kale Kilit'in çıkarmış olduğu kilit modeli olan Alarmlı bareldir. Alarmlı barel'in caydırıcı bir çok özelliği vardır yukarıdada bahsettik hırsızlar için önemli olan bir ev'e veya işyerlerine girmeleri çok kısa sürmektedir. Çelik kapılarda bulunan asma pirinç'ten yapılmış olan barel'i maymuncuk olarak adlandırdığımız çilingir kapı açma aparatları ile kırıp yada şarjlı bir matkapla barel'i delip açıyorlar. Burada alarmlı barel'in espirisi ortaya çıkıyor barel'e her hangi bir şekilde temas zorlama kastırma olduğu andan itibaren yüksek bir ses ile gürültü çıkarmaya başladığı zaman hırsızlar o evi yada iş yerini soymaktan vazgeçiyorlar. Bunun için firma yetkililerimiz ve 30 yıllık çilingir ustalarımız Nispetiye mahallesinde hırsızların açamayacağı kapı ve kilit modelini müşterilerine uyguladı. Bu uygulama sonucundada çok başarılı olduğumuzu hem müşterilerimiz hemde biz düşünmekteyiz. Bu vesile ile sizde Nispetiye anahtarcı no olan 0530 964 25 41 numaralı hattan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Nispetiye Çilingir Anahtarcı Fiyatları Tarifesi :

Bazı müşterilerimizin yine farklı firmalardan almış olduğu hizmet veya seyyar çilingirlerin kapı açma anahtar kopyalama gibi hizmetlerden müşterilere çok fahiş fiyat çıkarmaktadırlar. Buda dolayısı ile hem ekonomik olarak hemde bireysel olarak maalesef üzücü bir durum almaktadır. Firmamız uygun fiyat politikası ile tüm hizmetlerinizde
Standart sabit fiyat ücretlerimiz ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Sözüm ona seyyar çilingirlerin Gece Çilingir fiyat tarifesi veya Gündüz Çilingir fiyat tarifesi diyerek fazla ücret talep etmesi durumuda firmamızda söz konusu değildir. Fiyat Listemiz Nispetiye Çilingir 2019 Anahtarcı Tarifesi Günceldir.

Nispetiye de Kapı Açma Ücreti : ( Kilitli Olmayan Kapı - 30 TL )
Nispetiye de Kapı Açma Fiyatı : ( Kilitli kapılarda kullanılacak malzeme hariç - 30 TL )
Nispetiye de Ev anahtarı Kopyalama Fiyatı ( Tüm Kilit modelleri dahil 3 TL )
Nispetiye de Oda Kapısı Açma Ücreti : ( 10 TL )

Nispetiye de Nöbetçi Çilingir Telefon Numaraları :

Turkcell Çilingir hizmeti : 0530 964 25 41
Türk Telekom Anahtarcı Numarası : 0530 964 25 41
Vodafone Anahtarcı No : 0530 964 25 41

Bu numaralardan bizlere nispetiyede 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

 

 

nispetiye kapı açma fiyatları, nispetiye mahallesi acil çilingir, nöbetçi çilingir, 24 saat çilingir, nispetiye de çilingir ücretleri, kapım kapandı, çelik kapımın anahtarını unuttum, kırılmayan barel hangisi gibi sorunlarınızada en kısa sürede hizmet sağlamaktayız!Bu yazı 457 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ