+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Şişli Fulya Çilingir

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Fulyada Acil Nöbetçi Çilingir

Fulyada Nöbetçi Çilingir

Şişlinin en büyük mahallelerinden birisi olan Fulyada ustalarımız 7 gün 24 saat boyunca çilingir hizmeti sağlamaktadırlar. Profesyonel çalışanlarımız Tüm Kapı açma işlemleri, Çelik Kapı tamiratı, Kilit Seçim modelleri, Hırsızlığa karşı engel, Oto Çilingir ve Oto anahtar Kopyalama hizmeti sağlamaktadır.
Müşterilerimizin en çok fulyada başlarına gelen Çelik kapılar ve onarımları kasa açma, Çelik kasa yedek anahtar kopyalama hizmetlerinin başında gelmektedir.

Çelik Kapı Tamiratı :

Kırılan bozulan kilit sistemi arızalanan tüm çelik kapı marka ve model fark etmeden ustalarımız tarafından onarılıp ve tamir edilmektedir. Hırsızların zorlamasından ötürü kırılan tüm kilit modelleri Kale İto yale Hok kilitlerinin hepsi firmamız tarafından onarılıp veya montaj ve sıfırdan hizmet verme noktasında hizmet sağlamaktadır.
Çelik kapıların en çok kilitlerinin kırılması yani hırsızların çilingir malzemesi dediğimiz maymuncuk ve kilit göbeği kırma gibi zorlamalarda kilitleriniz kırılarak hırsızların evlerinize girmemesi hiç içten bile değil. Ustalarımız tamda bu noktada sizleri aydınlatmak adına çelik kapılarınızı güvene almak adına hangi kilit modelini kullanacağınızı veya bizlerin müşterilerimize neleri tavsiye ettiğini bildirmektedir.
Hırsızlara karşı en akıllı çözümlerin başında ; 

Kale Kırılmayan Barel :

Şişlide ve Fulyada en çok müşterilerimizin kapılarına taktığımız barel ürünü olan Kırılmayan barel, hırsızların kelpeten, veya maymuncukla bareliniz zorlansa dahi iki parçadan oluşan barel sayesinde kırılan bir kısım kapınızın açılmaması için barel iç tarafta kendisini korumaya almaktadır. 
Bu şekilde korumaya alan barel kapınızın açılmamasını hırsızlar için büyük bir caydırıcı olduğunu bilmenizi isteriz.

Fulyada Oto Çilingir :

Sıfır alınan araçlarda veya ikinci el araçlarda en çok fulyada yedek anahtar problemi ile karşılaşmaktayız. Bu yüzden müşterilerimizin sorunlarına cevap verebilmek adına Immobilizer makinelerimiz ve Anahtar kumanda kopyalama cihazlarımızla tüm marka ve model araçlarınızın yedek anahtar kopyalama
Kumanda kopyalam oto kumanda kabı değişimi ve Anahtar pil değişimi sağlanmaktadır. Uygun ve ucuz fiyat politikası ile Fulyada ve tüm şişlide hizmet sağlamaktayız. Fulyanın her karışını avucunun içi gibi bilen profesyonel Oto çilingir ustalarımız sizlere servis süresi olarak 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşmaktadır.

Yedek Oto Kumanda Kabı : Tüm marka ve model araçların kumandaları firmamızda bulunmaktadır. Orjinal ve yan sanayi olarak 2 kısma ayrılan kumanda kablarımız müşterilerimizin bütçelerine göre ikiye ayrılmaktadır. Sustalı ve düz anahtar olarak nitelendirdiğimiz kumanda kablarımızı orjinal anahtarlarınız veya yedek sustalı anahtar olarak
kopyalayıp sizlere sunmaktayız.

Oto Kumanda Pilleri : Otomobillerinizin kumandalarının orjinal olan 20 Volt değerinde kumanda pillerininde satışını sağlamaktayız marka veya model olarak tüm marka ve modellere hizmet sağlamaktayız. SONY, ERICSONN, DURACELL gibi uzun ömürlü pillerle kumandalarınızın daha uzun çalışmalarını sağlamaktayız.

Fulyada Çelik Kasa Çilingiri : Kasalarımız bizler için çok önemlidir, özel eşyalarımız gizli bilgilerimizin saklandığı kasalarımızın anahtarlarını kaybettiyseniz hiç düşünmenize gerek yok en üst seviyedeki çelik kasalara bile ister dijital ister mekanik olsun tüm kasa çeşitleri kasa açma çilingir aparatlarımız sayesinse kasalarınıza zarar vermeden kapalı olan çelik kasalarınız açılır ve yedek anahtarıda kopyalanabilir

Fulyada Çilingir Fiyatları : Uygun fiyat kalitesi ile fiyat politikamız şu şekildedir.

Fulya Kapı Açma : 30 TL
Fulya Çelik Kasa Açma : 35 TL
Fulya Oto Çilingir Fiyatı : 30 TL
Fulya Çelik Kasa Anahtarı Kopyalama : 15 TL
Fulya Kilitli Kapı Açma : 20 TL + Malzeme
Fulya Çelik Kapı Anahtarı Kopyalama : 3 TL

Daha fazla bilgi için bizlere aşağıdaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.


 Bu yazı 231 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ