+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Feriköy de Çilingir

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Feriköy Acil Çilingir

Feriköy de Çilingir

Yoğun insan sirikülasyonundan ötürü anahtarlarınız kaybolabilir, veya kapınız kilitlenebilir veyahut çelik kapı anahtarınızı kaybedebilirsiniz. Bu hizmetler için 20 yıldır durmadan hizmet sunan çalışanlarımız sizlere tüm konuda profesyonelce yardımcı olmaktadırlar.
Bugün istanbulda en çok kilit markası olarak kullanılan ito kilit, yale kilit, hok kilit vb gibi büyük kilit firmalarının kullanmış olduğu kilit ürünleri, veya anahtar kapı kilitleri gibi tüm kilit ürünlerinin yetkili servis hizmetinide sağlamaktayız. Müşterilerimizin başına en çok gelen konulardan biriside
Evimin anahtarını kaybettim ne yapabilirim ?

Feriköyde bu hizmeti ustalarımız sizlere 20 dakika içerisinde sunmaktadır. Çelik kapınızın marka veya modeli her ne olursa olsun kilit mekanizmasının modeli her ne olursa olsun veya anahtarlarınızın marka modeli fark etmiyor. Önce ustalarımız kapılarınıza zarar vermeden Maymuncuk yardımıyla kapınızı açıyor Eğer değişmesi icap eden kilidiniz değişecek ise mutlaka kilidinizi değiştirip garantili çelik kapı kilidini kapınıza ücretsiz olarak montaj sağlıyor. Eğer kapınız kilitlenmiş ise bunun içinde ustalarımız sizlere hizmet sağlamaktadır. Önce Çilingir aparatlarımızla mevcut kapınızın üzerindeki kilidinizi deaktif yani kullanılmaz hale getirip bir matkap yardımıyla kilidinizi göbeğinizi kırıp evinize rahatça girmenizi sağlayıp daha sonra sizlere elimizdeki kilit modellerini siz değerli müşterilerimize detaylı şekilde anlatıp hangi kilit markasını istiyorsanız kapınıza ona göre kilit montajı sağlıyoruz

Feriköy de 7/24 Anahtarcı

Başlıktanta belli olduğu gibi nöbetçi olarak günlük firmamızda 3 Çilingir ve 2 Oto çilingir ustası 24 saat hizmet vermektedir. Feriköyün her neresinde olursanız olun ustalarımızın sizlere ulaşması maksimum 20 dakikadır. Uygun fiyat garantisi çözüm odaklı çalışanlarımız tüm anahtar modellerinin kopyalanması yedeklenmesi gibi hizmetide 5 dakika içerisinde siz feriköylülere sunmaktadır. İto Yale Hok gibi Çelik kapı anahtarları firmamızda bünyemizde bulundurduğumuz Çelik kapı anahtarı kopyalama makinelerimizde sıfır olarak has çelikten üretilmiş yedek anahtarlarımızla orjinal anahtarınızı kopyalayıp sizlere uygun fiyat politikası ile sunmaktayız.

Feriköyde Kasa Çilingiri :

Gizli veya saklanması lazım olan evrak eşya vb gibi ürünlerin saklandığı çelik kasaların anahtarlarını kaybetmiş olabilirsiniz veya yedek anahtar lazım olabilmektedir. Profesyonel şekilde çelik kasa kopyalama hizmeti sağlayan ustalarımız mekanik ve dijital olan tüm çelik kasalarınızın anahtarlarını 10 dakika gibi bir sürede Kopyalayıp yedekleyip sizlere sunmaktadır. Çelik Kasam açılmıyor Ne yapmalıyım ? bunun içinde hızlı ve pratik çözüm üreten firmamız bozulan kasalarınızı motorize veya araç ekiplerimiz tarafından dilerseniz sizin iş yerinizde dilerseniz firmamıza kadar taşınarak orada gerekli ekipmanlar sayesinde %100 çelik kasanıza zarar verilmeden açılmaktadır. Bunun yanı sıra Feriköyde Otel kasası, Feriköyde banka kasası, eski tip kasa açma hizmetimizde mevcuttur. Tek yapmanız gereken şey bizlere 0530 964 25 41 numaralı hattan ulaşmak olacaktır!

Feriköyde Oda kapısı açma kilit değiştirme hizmetimiz :

Evlerimizde en çok kullandığımız eşyaların başında gelen kapı kilitlerimiz kilitlenebilir veya bozulabilir endişe etmenize gerek yok 24 saat boyunca bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak İç oda kapısı arızalanan kilitlerinizin eğer tamirat ile kurtulacaksa tamir edip
kilidinizi kullanmanıza devam etmenizi sağlıyoruz. Banyo WC kapı kilitleri paslanabilir paslanan kilitleriniz sökülüp yenisine ito hok yale vb gibi kilitler önererek oda kapılarınız banyo wc kapılarınızın sağlıklı açılıp kapanmasını sağlamaktayız. Hemde çok uygun fiyat garantisi ile.

Feriköyde Dış kapı kilidi değiştirme hizmeti :

Apartmanlarda iş yerlerinden en çok kullanılan kapılarımızın açıp kapanma ile oluşturduğu aşınma veya yıpranma ile dış kapı kilitleriniz bozulabilir bunlarında tamiratı veya sıfırdan ürün montajımız mevcuttur. En çok kullanılan Tirajli kilitler ile dış kapılarınızın rahat açılıp kapanmasını sağlamaktayız.
Sık sık yağmur kar vb gibi hava şartlarından bozulan kilitlerin veya dış kapı kilidinin kırılan anahtarının yerinede yedek anahtar yaparak tüm sorunlarınızı kökünden çözüyoruz.

Feriköyde Asma Kilit Satışı :

Yine en çok dış mekanlarda kepenklerde vb gibi yerlerde kullanılan asma kilit modelleri ile hem ekonominize hemde nerede kullanacağınıza göre uygun fiyat garantisi ile satış yapmaktayız. Ayrıca şifresini unuttuğunuz asma kilitlerinizin şifresini ücretsiz 2 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde açarak sizlere teslim etmekteyiz. Bisikletlerin kilitlenmesinde
motorsikletlerin kilitlenmesinde kullanılan asma kilitlerin tamir bakım ve onarımınıda üstlenmekteyiz!


 Bu yazı 377 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ