+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Citroen Nemo Sustalı Anahtar Kabı Değiştirme

Citroen Nemo Sustalı Anahtar Kabı Değiştirme

21 Kasım 2019

Nemo Anahtar Kabı Değiştirme

Citroen Nemo Anahtar Kabı Değiştirme

Yoğun kullanım esnasında aşınan kumanda kabları firmamız tarafından itina ile ister orjinal kabı ile değiştirilmektedir. Aracınızın Kumanda kabı değişince sustasına zarar verilmeden değişitirilmektedir. Kumanda kablarının içinde bulunan Araç kumanda pilinizde talebinize veya isteğinize göre değişmektedir. Citroen serisinin bir çok marka ve modeli mevcuttur tüm hepsine uyumlu kumanda kablarımız firmamıza mevcuttur.

Citroen Nemo Sustalı Anahtar Değiştirme

Kumanda kablarınızdan sonra dilerseniz anahtarlarınızıda değiştirebiliyoruz. Uygun fiyat politikası ile ustalarımız '' Yurtdışından getirtmiş olduğumuz Orjinal Citroen Nemo Sustalı Anahtarı'' önce teknolojik makinelerimizde işleyerek kullanıma hazır hale getiriyorlar. Daha sonra siz müşterilerimize taktim ediyorlar

Not : Anahtar değiştirmek için Araç Ruhsat sahibi olmanız gerekmektedir.

Citroen Nemo Kumanda Pili Değiştirme 

Kullanım yoğunluğundan artık pili bitmek üzere olan Araç Kumanda pillerinizi uygun fiyata değiştirmekteyiz. Piller sadece açıp kapamak için kullanılmadıklarınızı bilmenizi isteriz bagaj açıp kapama içinde mutlaka voltu yüksek pile ihtiyaç duyulmaktadır. Biz tüm müşterilerimize pillerini değiştirirken Duracell, Panasonic, CP ve Maxell pillerini tercih ediyoruz. Citroen Nemolara uyumlu ve en çok tercih edilen pil markası olarakta VL2330 3 VOLT PİL'i tercih edip kullanıyoruz. Bu pil gücü toplamda 6 Volt'a tekabül etmektedir.

Citroen Nemo Anahtarım Aracın içinde kaldı Kapılar Kapalı ne yapmalıyım ?

Bu konuda hiç endişe etmenize gerek yok öncelikle bizlere aşağıdaki telefon numarasını arayarak bizlere ulaşıp bulunduğunuz yeri tam olarak telefonun diğer ucundaki operatör arkadaşlarımıza bildirdikten sonra 15 dakika içerisinde ustalarımız sizin yanınızda olacaktır. Öncelikle Araç oto kapısı açma için özel olarak kullandığımız aparatlarımızla arabanızın kapısını açıp sağlam ve nizami bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Daha sonra isterseniz yukarıdada bahsettiğimiz gibi yedek bir anahtar yapıyoruz. Normalde zaten sıfır ve ikinci el araçlarda ustalarımız mutlaka ve mutlaka 2 tane yedek anahtar bulundurmanızı tavsiye ediyor. Kesinlikle aracınızın camından kastırmanızı veya araç camınızı kırmanızı veya araç kapınıza zarar verecek cisimlerden uzak durmanızıda ayrıca sizlere tavsiye ediyoruz!

Citroen Nemo Oto Anahtar Kabı Fiyatı 

Anahtar kabı fiyatımız şuanda türkiyenin en uygun anahtar kabı fiyatlarıdır. Gece veya gündüz Avrupa veya anadolu yakası gibi ayrım saçmalıkları yapmadan bu hizmeti sizlere 30 TL'e sağlıyoruz. Şehir dışı siparişlerde Kargo ücreti tarafınıza dahil olup fiyat neredeyse aynı gibi.Bu hizmetten yararlanmak için lütfen bizlere aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşın..

 Bu yazı 148 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ