+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

BLOG
Anasayfa Blog Çelik Kasamın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ?

Çelik Kasamın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ?

21 Kasım 2019

Sayın Müşterilerimiz ;

Kasalarımız bizler için önem arz eden eşylarımızın başında gelmektedir. Evlerimizde İşyerlerimizde ( Otellerde,Ofislere,Bürolarda) Bankalarda bulunan Çelik Kasalarımızın iki çeşit olanı Mevcuttur Birincisi Mekanik olarak adlandırdığımız Diğeride Dijital Olmak üzere. Mekanik dediğimiz eski tip Anahtarı bulunan Dijital ise Şifre ve Elektronik Aksamla çalışan Tiplerdir. Şimdi Sizlere İki Kasa Çeşidininde nasıl açılabileceğini ve Tüm özelliklerini Anlatacağız..

Mekanik Çelik Kasalar ;

Mekanik Çelik Kasalar 2000'li yıllara kadar yani Dİjital Kasaların buluşuna kadar kullandığımız kasa modelleridir. Sıkı Güvenlik Sistemi bulunan bu tip kasaların açılması aslında çok zordur. Müşterilerimizin bu yönde en çok şikayetleri Çelik Kasa Anahtarımı Kaybettim Ne Yapabilirim ? şeklindedir. Mekanik Çelik kasalar kilit sistemi olarak 4 Tur Kilitlenme 5 Tur Kilitlenme ve 9 Tur Kilitlenme olarak 3 Kısma ayrılmaktadır. 

3 Tur Kilitleme Modeli ;

3 Kere Anahtar yardımıyla Kilitlenen bu Kilit modeli Anahtarı kaybolunca kesinlikle bir Profesyonel Çilingir hizmeti almanız şarttır. Kullanmış olduğumuz Çilingir Ekipmanları ile 3 Tur Kilitlenen kilidinizi açabiliyoruz. Bünyemizde bulunan '' Ham Kasa Çilingiri'' yani hiç işlenmemiş Kodlanmamış bu anahtarları Kasanızın Kilit kısmına yerleştirerek Kilit'e göre Anahtar Uydurabiliyoruz.

9 Tur Kilitleme Modeli ;

Bu Kilit Sistemide 3 Tur Kilitleme Modeli ile aynıdır. Kullanmış olduğumuz Araç ve gereçlerimizle Ham Kasa Çilingiri dediğimiz Kodlanmamış Diş açılmamış Anahtar modelini Kasanızın Kilit'ine göre Uydurabiliyoruz ve Açıyoruz.

Çelik Kasamın Kilidi Bozuldu Ne Yapabilirim ?

Mekanikte bazen paslanan bazen çürümeye yüz tutan kilit modelleri zamanla aşınmaktadır ve işlev göremez hale gelmektedir. Bu sebepten ötürüde Kilitler açılıp Kapanmayabilir bunun için hiç endişe etmenize gerek yok. Çelik Kasanızın Kilit aksamını sökerek Tamiratı olabiliyorsa Çelik Kasalarınızın Kilitlerini Onarıyoruz. Eğer Onarımı mümkün değilse Güvenlik Seviyesi yüksek Çelik Kasa Kilitlerini kasanıza Monte edebiliyoruz..

Çelik Kasamın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ;

Tüm Marka ve modellere ve Kilitlere Uyumlu Kasa anahtar modellerimiz ile ''Ham Anahtar'' yani hiç diş açılmamış makinede işlem görmemiş, veya bir modele göre uydurulmamış anahtarlarımızı kasanızın kilit marka ve modeline göre oluşturup 20 dakikalık bir sürede sizlere teslim ediyoruz

Kilitlerini Değiştirdiğimiz Kasa Modelleri ;

 1. Kale Çelik Kasa Kilit Değiştirme
 2. Yale Çelik Kasa Kilit Değiştirme
 3. Safe Tip Çelik Kasa Kilit Değiştirme
 4. Otel Çelik Kasaları Kilit Değiştirme
 5. Banka Kasaları Kilit Değiştirme
 6. Yanmaz Çelik Kasa Kilit Değiştirme
 7. Kırılmaz Çelik Kasa Kilit Değiştirme
 8. Zırhlı Çelik Kasa Kilit Değiştirme

Dijital Çelik Kasalar ;

Dijital Çelik kasalarda aralarında 2 kısma ayrılmaktadır. Dijital Anahtarları çelik kasalar diğer ise anahtarsız kod usulü çelik kasalar. Bunların ikisininde anahtar yapımı mekanik çelik kasalara göre çok kolaydır. Tüm marka ve modellere göre bunların anahtarlarını kullanmış olduğumuz Kasa Anahtarı yapımı aletlerimizle çok kısa sürede anahtarlarını yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Çelik Kasa Dijital Şifre Kırıcı ;

Sadece Dijital Şifre kırma programı ile Çelik Kasalarınızın şifrelerini unutmuş olabilirsiniz. Bu bizler için hiç problem değil sadece tek yapmanız gereken şey çelik kasanızın firmamıza kadar getirmeniz olacaktır. 6 Haneden Oluşan Çelik kasa kilitlerini 5 dakika gibi kısa bir süre zarfında açıp siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Çelik Kasa Anahtar Modelleri ;

 1. Kale Çelik Kasa Anahtar Yapımı
 2. Yale Çelik Kasa Anahtar Yapımı
 3. Safe Tip Çelik Kasa Anahtar Yapımı
 4. Akçelik Tip Kasa Anahtar Yapımı

Çelik Kasa Bakım ve Onarım Hizmeti ;

Yukarıda uzun uzadıya kasa tiplerinden bahsettik bunun için bizler için önem taşıyor hali ile çelik kasalarımızada bakım ve onarım mutlaka şart. Bakım ve Onarımları nasıl olmalıdır ? Otellerde ve evlerimizde iş yerlerimizde Kasamızın paslanmayacağı aşırı soğukta ve sıcakta kalmayacağı bir ortam seçmemiz lazım. Özellikle Nemli bölgelerden uzak tutulması lazım. Mutlaka her yıl kasanızı açarak makine yağı ile kilit aksamını anahtarını ve kapak menteşelerini yağlamanızı öneririz.

Çelik Kasa Açma Fiyatları ;

Çelik kasa açma fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. Fakat tek tip yani mekanik Çelik kasa açma fiyatları şu şekildedir.

 1. Safe Tip Çelik Kasa Açma Fiyatı ; 50 TL ( Anahtar Yapımı Hariç )
 2. Kale Tip Çelik Kasa Açma Fiyatı ; 50 TL ( Anahtar Yapımıcı Hariç )
 3. Banka Kasası Açma Fiyatı ; 50 TL ( Anahtar Yapımı Hariç )
 4. Zırhlı Çelik Kasa Açma Fiyatı : Fiyat İsteyiniz
 5. Kırılmaz Çelik Kasa Açma Fiyatı : Fiyat isteyiniz.

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

 Bu yazı 2081 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Şişli Ergenekon Çilingir

01 Aralık 2019

Nispetiye de Çilingir

01 Aralık 2019

Feriköy de Çilingir

30 Kasım 2019

Şişli Fulya Çilingir

30 Kasım 2019

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ