+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

Beşiktaş Nöbetçi Çilingir
slider
Beşiktaşta 24 Saat Acil Çilingir Hizmeti - 0530 964 25 41

Acil Çilingir Hizmeti

Beşiktaş İstanbulun neredeyse kalbi sayılacak bir ilçe olma özelliğini taşımaktadır. Bunun için İnsan sirkülasyonu olduğundan ötürü Çilingir'lik hizmetide haliyle fazlalaşıyor. Fazla olan Çilingirlik aslında müşterilerimiz tarafından'da bir yönden dezavantaj sayılmaktadır. Çilingirlik hizmetinden anlamayan Sadece Stikir dediğimiz kağıtları Kombi üstlerine yada Elektrik Su Saatlerinin üstüne yapıştırdıkları Numaralarla hiçte sağlıklı olmayan bir sözüm ona hizmet sağlamaya çalışıyorlar Buda müşterilerimizin açısından oldukça büyük bir dezavantaj. Bunun için Çilingirlik hizmetine gelen Kişi/Kişilerden mutlaka Belge ve Yaka kartı sormanızda oldukça büyük fayda var.

Çelik Kapı Güçlendirme Hizmeti 

Kalabalık ilçelerde hırsızlık oldukça fazla meydana gelmektedir. Bunun için firmamız Hırsızların hatta çilingirlerin açamayacağı bir sistem geliştirdi. Hep bahsettiğimiz gibi 20 yıllık bilgi ve birikimimiz sayesinde artık müşterilerimizin sorunlarını anlayabiliyor ve buna karşılık çözümler üretebiliyoruz geliştirdiğimiz ürünün özelliği şu ; Hırsızlar kapıları genellikle barelleri kırarak yada Sihirbaz diye tabir ettiğimiz kapı açma aletleri veya kapıları kanırtarak veya kastırarak açıyorlar bunun önüne geçmek adına geliştirdiğimiz sistemle Hırsızlığa karşı kesin çözümü ürettik! Ürünümüz 3 parçadan oluşmaktadır.

  1. Emniyet Rozeti
  2. Emniyet Kancası
  3. Emniyet Çubuğu 

Biz Emniyet Rozetini evin içinden değil kapının dış yüzeyinden  ön sacın içinden, 6 adet ve 12 mm'lik kısa ve kırılmaz vida kullanılarak ve somun desteğiyle monte edilir. Böylece emniyet rozetinin 15 ton basınca dayanıklı olarak imal edilen vidaları esnetilerek kırılamaz. Böylece emniyet rozeti kilidi tam korur, kilit göbeğinin kırılmasını imkansızlaştırır.

 Emniyet Çubuğu, kapı ile kasasının arasına sokulan yabancı cisimlerle yapılabilecek kanırtma ve ezilmeyi engellemek ve aralarında tam bir sızdırmazlık sağlamak üzere, kapının dış yüzeyinde yer alan kapı kasasının üzerine, kapıya sıfır şekilde boydan boya monte edilir. Böylece kilit göbeğini kıramayıp, kapı kasasını kanırtma yöntemini uygulayarak kapıyı aÇmaya çalışan hırsızların yolu kesin bir şekilde kapatılmış olur. Emniyet çubuğu her türlü kanırtma ve ezilmeye karşı koyacak dirençtedir. Yabancı cisim kullanılarak kapıya müdahale etmek imkansızlaşır

Kapı emniyet rozetini kıramayan böylece kilit göbeğine ulaşamayan hırsızların kullandıkları bir diğer yöntem ise maktap gibi delici aletler kullanarak kilidin delinmesidir. Kapının ön sacının arkasına yerleştirilen güçlü sac desteği sayesinde emniyet rozetinin mukavameti yüksek seviyede artar ve kilidin delinerek bertaraf edilmesi olanaksızlaşır. Hırsızların caydırılmasında kapıların hem dıştan hem içten korunması önem arz eder. Kapının iç tarafına monte edilen ürünümüzle  kapı ile kasası arasındaki esnemeyi ve kanırtmayı tamamen engeller ve hırsızlığı %100 Önler!

Oto Çilingir Hizmeti

Saat veya gün hangi saat veya hangi gün olursa olsun bizim için hiç fark etmiyor Oto Çilingir hizmetindede iddalı olduğumuzu da bilmeni isteriz. Marka veya Model değişmeksizin Oto Çilingir hizmeti için barındırdığımız tüm elektronik cihazlarla araçlarınızda meydana gelen Oto Çilingir hizmetine ustalarımız çok kısa zamanda yanıt verebiliyorlar. İster Anahtar Otomobilin içinde kalsın, ister Oto Anahtar yedekleme sorunu olsun tüm soru veya sorunlarınıza çözüm üretebiliyoruz. Beşiktaş ve Şişli Lokasyonda bulunan firmamıza ulaşarak sorununuzu Operatörlerimize anlatarak size dönüş yapılmasını veya 15 dakka gibi bir süre içerisinde ustalarımızın size ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Kilit Sistemleri

Firmamız bugün Türkiyenin en çok kullandığı evlerde iş yerlerinde kullanılan Kale Kilit , İto Kilit, Hok Kilit, Yale Kilit gibi kilitlerin ürünlerini satmaktadır. Bunlarla alakalı tüm problemleride çok rahat bir şekilde çözmektedir. Özellikle BKNZ : Kale Kilit'in sattığı Kale Çelik Kapı Emniyet Kilidi  BKNZ Kale Silindirli Gömme Kilit  Evlerimiz ve odalarımız için ise BKNZ : Kale İç Kapı Gömme Kilidi yine en çok Dış kapılarımızda kullandığımız İto Marka Dış Kapı Kilidi tirajli İto Kilidi ve benzeri ürünleride satarak müşterilerimizin kritik güvenlik zaaflarını ortadan kaldırıyoruz! Bunun yanı sıra Asma Kilit Oda Kilitleri Çelik Kasa Kilitleri Banyo ve Pencere Kilitleri satışımızda mevcuttur.

Ev Oda Çelik Kapı Anahtarı Kopyalama

Sadece 1 dakikanın altında süren bu işlem ise İto Anahtar Kale Anahtar Yale Anahtar Hok Anahtar gibi yani kilit'i olupta her türlü markanın anahtarlarını ustalarımız Anahtar Kopyalama makinelerimizde sizlere çok kısa zamanda kopyalayıp verebiliyorlar Bunun için bizlere İletişim sayfamız dan ulaşarak açık adresimizden anahtarlarınızı kopyalatabilirsiniz.Bunun yanı sıra Kırılan Bozulan tüm Kilit marka ve modellerinizide yeniden tamir ettirebilirsiniz.

Oto Kumanda Kabı Yenileme Tamir Tadilat Onarım

Elimizde bulunan tüm Kumandalar zamanla temas etmekten ötürü yıpranabilir veya bozulabilirler Yurtdışından ve Araç yetkili Servislerinden sipariş ettiğimiz Orjinal Oto kumanda kablarını firmamıza gelerek yeniletebilirsiniz. marka veya modelin ne olduğunun hiç önemi yok.

 

 

 

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ