+90 530 964 25 41

mail@mailadresi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 00:00

24 Saat Acil Çilingir!
slider
Çilingir mi lazım ? 0530 964 25 41

Başlıktanda belli olduğu gibi Acil Çilingir kavramı çok önemlidir. Heleki Istanbul gibi büyük şehirlerde Ocakta yemek unutanımı dersiniz:) Uyuyan çocuğun üzerine çekilen kapıyımı dersiniz Allah korusun Yangın ihtimali olan evlerin kapılarının açılmasını mı vb gibi örnekler çoğaltılabilir. Burada önemli olan firmanın size en güzel şekilde cevap verebilmesi. Bunun için en güzel hizmet sağlayacak firma yine bizim firmamızdır!. Yaklaşık 20 yıllık bilgi birikimi ile Şişlinin tüm ilçe ve Mahallelerini avucunun içi gibi bilen firmamız çalışanları tüm mekanik ve teknik sorunlarınıza cevap verebilecek kabiliyet ve birikimdedirler. 24 Saat boyunca Telefonun diğer ucunda bekleyen Operatörlerimiz adres bilgilerinizi verdikten 15 dakka gibi kısa bir sürede ustamızı sizin bulunduğunuz adrese yönlendiriyor. Gecenin kaçı olursa olsun yada gündüz hiç fark etmiyor Sorun ne olursa olsun Anahtar Kopyalama Çekili kapı açma, Kilit Göbek değiştirme Oto Anahtarı Kopyalama Çelik Kasa açma bile olsa tüm sorunlarınıza cevap verebiliyorlar.

Çelik Kapı Kilit Yetkili Servisiyiz!

Ayrıca firmamızın en büyük özelliklerinden biriside İstanbulda Kale Kilit Servisi, İto Kilit Servisi, Yale Kilit Servisi, Hok Kilit Servisi gibi tüm Kilit firmalarınında Yetkili Servisidir. Kapılarınızda bulunan kilitlerin tüm sorunlarını çözebilecek kabiliyette olan ustalarımız Kapılarınıza ve Kilitlerinize Zarar vermeden Sizlere hizmet Sunmaktadırlar.

 

 

Çelik Kasa Açma veya Çelik Kasa Anahtarı Kopyalama

Çelik kasalar bildiğiniz üzere insanların önemli ve önem taşıyan eşyalarının muhafaza edildiği bir alandır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık çelik kasaların anahtarlarının kopyalanması veya Çelik Kasaların açılmasıda oldukça zor. Firmamız teknolojiyi takip eden cihazlarla Kasalarınıza veya Anahtarlarınıza Zarar vermeden Yedekleyip Üretip Çoğaltabiliyorlar. Safe Çelik Kasa Yale Çelik Kasa vb gibi tüm kasaların Anahtarlarını Kopyalayıp Unuttuğunuz şifrelerinizde deaktif edip Kasanıza Erişiminizi Sağlıyorlar.

Oda Kapısı Açma Anahtar Kopyalama

Evlerimizin en önemli noktalarıda Elbette Odalarımız Yeni Nesil kapılarda artık odaların anahtarları ve kilitleri büyük önem taşımaktadır Kaybolan oda anahtarları kilidinize zarar verilmeden marka ve modeli ne olursa olsun kopyalanıp ve açılabiliyor.

Tek yapmanız gereken şey bizlere İletişim sayfamızdan veya aşağıdaki Numaralardan ulaşmak olacaktır..

 

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bizi Arayın +90 530 964 25 41

Bozkurt, No:, Türkbeyi Sk. No:91, 34375 Şişli/İstanbul
+90 530 964 25 41
+905309642541
mail@mailadresi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Şişlide ve Beşiktaşta Tüm Mahallelerinde 24 Saat boyunca Anahtarcı ve Çilingir hizmeti sağlamaktadır! Site Haritası ve URL Listesi Bağlantılarını buradan Kontrol edebilirsiniz!

E-BÜLTEN ABONELİĞİ